Voetensteun type 2
Ergonomische voetensteun, onmisbaar voor een goede werkhouding.
1 jaar garantie en retourneren zonder gedoe.
Of maak gebruik van onze professionele bezorgservice.
January 3 - January 4 De opgegeven levertijd is bij benadering en kan variëren. Wij berekenen de levertijd op basis van werkdagen. Zondag telt doorgaans niet mee voor de levertijd.
Betaal gemakkelijk en veilig
Voetensteun type 1
Vorige
Bimos Voetensteun 9455. Kantel de voetensteun met behulp van uw voeten in een hoek van 8 tot 25° en vind eenvoudig de geschikte positie. Verstel eenvoudig de hoogte dankzij het Safelift-systeem. Het oppervlak is bedekt met een rubberen antisliplaag. Ideaal voor thuiswerken. Praktische support: bij hogere zitposities op een bureaustoel, werkstoel of -kruk biedt een voetsteun de juiste stevigheid. Voetsteunen zorgen voor een optimale hoek tussen het dijbeen en het bovenlichaam. Individuele afstelling is gemakkelijk dankzij een traploze hoogte- en zithoekverstelling. Zo garandeert de voetsteun altijd een goede doorbloeding van de benen, ongeacht de werksituatie of werkstoel. Dit model voetensteun kunnen wij in standaarduitvoering tot 9 stuks op korte termijn uit voorraad leveren.
| Art.nr. | 9455 |
|---|---|
| Certificaten | DIN 68877 |
| Hoogte (mm) | 100-340 |
| Stoel techniek/functies | Hoogteverstelling gasveer, Neigverstelling 8 - 25 graden |
| Normering | DIN 68877, GS-keurmerk |
Heeft u vragen over deze voetensteun?
Of wilt u meer weten over andere werkplaatsstoelen of ergonomie? Neem gerust contact op met een van onze specialisten. Wij zijn u graag van dienst.

